şirket profili
 

Orbit Elektrik Mekanik Taahhüt Sanayi ve Ticaret A.Ş.
1985 yılında Ankara'da kurulmuştur. İlk  yıllarda bina elektroniği sektöründe hizmet vermiştir.

1990 yılından itibaren planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla ORBİT Elektrik Elektronik  Sanayi ve Tic. A.Ş 'yi kurarak tüm elektrik, elektronik , taahhüt, tesisat ve  montaj  grubunu bu şirket çatısı altında toplanmıştır. Çalıştığımız firmalara elektromekanik komple hizmet sunabilmek için 1996 yılı itibarı ile bünyemizde mekanik grup oluşturulmuştur.

1985 yılından bugüne, üstlendiği pek çok taahhüt içerisinde, sektöründe önemli yer tutan projeler bulunmaktadır. Devam eden işlerin yanı sıra, tamamlanmış olan projeleri;

-Turizm tesisleri,
-İdari ve ticari binalar,
-Sağlık tesisleri ve diğer yapıların tesisatı olarak sınıflandırabiliriz. 

Bunlar arasında Marriott Otel , Intercontinental Otel, Rusya Hazine Bakanlığı Binası  ORBİT A.Ş. nin önemli taahhütleri arasında gösterilebilecek örneklerdir.

ORBİT A.Ş Ankara merkez olmak üzere İstanbul şubesi, yurtiçi ve yurtdışındaki şantiyelerinde  gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Bu gün bünyesinde halihazırda elektrik ve makina olmak üzere
onlarca mühendis , tekniker, formen, idari ve hizmet personeli çalışmaktadır.

ORBİT A.Ş. yurt içinde ve yurt dışında çeşitli projeleri üstlenerek başarıyla yürütmüş ve bugün de yeni projelerle başarısını devam ettirmektedir .Gelişen yapısı ile  geleceğe güvenle bakmaktadır.

 

:::: profil | hizmetler | referanslar |iletişim ::::

ORBİT ELEKTRİK MEKANİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.